Lyric T6R bezdrátový digitální programovatelný termostat

Novinka

Lyric T6R bezdrátový digitální programovatelný termostat (sada se spínací /OpenTherm jednotkou)

Kód: Y6H910RW4055
Výrobce: Honeywell
Dostupnost: Skladem
4 420,13 Kč 3 653,00 Kč bez DPH

Popis produktu

Chytrý termostat Honeywell Lyric T6R

Honeywell Lyric T6 je chytrý termostat, který se vám přizpůsobí! Byl vyvinut tak, aby splňoval veškeré vaše požadavky na chytré vytápění. Nabízí vám řadu vlastností, které odpovídají vašemu uspěchanému životnímu stylu, a zároveň vám zjednodušují proces instalace a nastavení.

Nastavení vytápění

Termostat T6 vám umožňuje zvolit některý z týdenních programů, nebo změnit nastavení dálkově. Přináší možnost úplné kontroly vytápění ve vašem domě a to i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, a to z jakéhokoliv místa, na kterém se zrovna nacházíte.

Usnadní vám život a ušetří peníze

Honeywell Lyric T6 je zcela nový termostat, který se dokáže přizpůsobit vašemu rozvrhu, pomůže vám ušetřit peníze za energie a navíc udělá váš domov chytřejší. Jeho inteligentní komfortní ovládání pomáhá udržovat požadovanou teplotu, když to nejvíce potřebujete.

Chytrá aplikace Lyric

Termostat se ovládá pomocí aplikace Lyric, která je dostupná pro operační systém Android i iOS. Tato aplikace se postará prakticky o vše! Používá určení vaší polohy pomocí chytrého telefonu a díky tomu pozná, zda jste doma nebo kdekoliv jinde. Lyric navíc ví, jak dlouho trvá vytápěcí soustavě ve vašem domě ohřev na správnou teplotu, díky tomu už nemusíte nic odhadovat, navíc ušetříte náklady za energie.

Klíčové vlastnosti

Chytrý termostat Honeywell Lyric T6, který se dokáže přizpůsobit vašemu rozvrhu. Pomůže vám ušetřit peníze za energie. Udělá váš domov chytřejší. Možnost řízení odkudkoliv pomocí aplikace Lyric. Týdenní rozvrh. Komfortní inteligentní řízení. Spolupracuje s Apple Home Kit, můžete tedy efektivně řídit vaši chytrou domácnost pomocí osobní asistentky Siri.Termostat se ovládá pomocí aplikace Lyric. Ovládání vytápění na dálku přes mobilní telefon či tablet. Instalační příručka ke stažení níže.